Wyświetl pojedynczy post
piotrekwrd
Member
 
Od: 08.2006
Skąd: StR/KrK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19328
Stary 22.01.2010, 13:17
No niestety panowie, ale bądźmy przygotowani na najgorsze. Zarówno Ba jak i Poljak czy Punosevac z pewnością przydaliby się naszej drużynie. Uważam nawet że Poljak mógłby być jednym z najlepszych transferów od kilku lat. Zgadzam się jednak z fanfan, oni będą chcieli zarabiać godziwe pieniądze których nasz klub nie jest w stanie im wypłacić. Potrenują, zagrają sparing jeden czy dwa i wyjadą. optymistycznie patrząc możemy najwyżej jednego z nich zostawić (spodziewam się że najtańszego)
Odpowiedz cytując