|
No niestety panowie, ale bądźmy przygotowani na najgorsze. Zarówno Ba jak i Poljak czy Punosevac z pewnością przydaliby się naszej drużynie. Uważam nawet że Poljak mógłby być jednym z najlepszych transferów od kilku lat. Zgadzam się jednak z fanfan, oni będą chcieli zarabiać godziwe pieniądze których nasz klub nie jest w stanie im wypłacić. Potrenują, zagrają sparing jeden czy dwa i wyjadą. optymistycznie patrząc możemy najwyżej jednego z nich zostawić (spodziewam się że najtańszego)
|