Wyświetl pojedynczy post
Wasiu
Senior Member
 
Od: 04.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19327
Stary 22.01.2010, 13:13
To, ze Wisla niektorym graczom placi pieniadze niewspolmierne do poziomu jaki prezentuja nie znaczy, ze wszyscy tak robia. Galatasaray, Besiktas, Fenerbace to sa zespoly, ktore maja pieniadze i moga sobie pozwolic na wysokie kontrakty dla zawodnikow. W reszcie ligi tureckiej zarobki 200 - 300 tys euro sa dla nielicznych. Pamietacie jak kiedys Sobol mial isc do Trabzonu ale turasy nie byly w stanie pokrycia bankowego przedstawic? Jesli chodzi o kwestie finansowe to mysle, ze bysmy udzwigneli jego kontrakt. O ile oczywiscie pilkarsko sie sprawdzi.
Odpowiedz cytując