|
To, ze Wisla niektorym graczom placi pieniadze niewspolmierne do poziomu jaki prezentuja nie znaczy, ze wszyscy tak robia. Galatasaray, Besiktas, Fenerbace to sa zespoly, ktore maja pieniadze i moga sobie pozwolic na wysokie kontrakty dla zawodnikow. W reszcie ligi tureckiej zarobki 200 - 300 tys euro sa dla nielicznych. Pamietacie jak kiedys Sobol mial isc do Trabzonu ale turasy nie byly w stanie pokrycia bankowego przedstawic? Jesli chodzi o kwestie finansowe to mysle, ze bysmy udzwigneli jego kontrakt. O ile oczywiscie pilkarsko sie sprawdzi.
|