Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19326
Stary 22.01.2010, 13:12
brasilia79 napisał(a):Wyświetl post
jakby Kirm był tak dobry to by do nas nie przyszedł Kominku
Nie pamiętam by pisano że Kirm jest łakomym kąskiem dla innych znanych klubów
Odpowiedz cytując