Wyświetl pojedynczy post
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19324
Stary 22.01.2010, 13:02
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post




Jakby gościu był tak dobry to by nie przyjeżdzał do nas na testy nie przesadzajmy.
To jest inna sprawa.

Nawiasem mówiąc polecam sobie sprawdzenie jakimi kwotami przy sprzedaży swoich zawodników operują Hajduk i Dynamo. Niektórzy się zdrowo zdziwią.
Odpowiedz cytując