KOMINEK napisał(a):

Jakby gościu był tak dobry to by nie przyjeżdzał do nas na testy nie przesadzajmy.
|
To jest inna sprawa.
Nawiasem mówiąc polecam sobie sprawdzenie jakimi kwotami przy sprzedaży swoich zawodników operują Hajduk i Dynamo. Niektórzy się zdrowo zdziwią.