Wyświetl pojedynczy post
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19319
Stary 22.01.2010, 12:48
Moje zdanie na temat tego gościa z Chorwacji jest następujące. Jeżeli będzie dobry i faktycznie interesują się nim Dynamo i Hajduk to nie mamy w ogóle o czym rozmawiać bo nas przebiją. Zatem nie ma się co podniecać.
Odpowiedz cytując