|
Dla mnie osobiście jest to niezrozumiałe, nieprzemyślane i głupie. W jaki sposób wynik meczu sportowego może być własnością/dobrem osobistym jakiegokolwiek podmiotu? Jeśli nakazujemy bukmacherom uzyskanie zgody (a za to zapłacą pewnie niemałe pieniądze) organizatora rozgrywek/klubu sportowego/sportowca, w takim razie idąc tym tokiem rozumowania należy nakazać to również mediom - telewizji, gazetom, portalom internetowym które również wykorzystują te informacje.
Feci quod potui faciant meliora potentes
|