|
Pewnym jest, że po prostu jak to Turcy przestali mu płacić, on znając naszą słowiańską naturę, powiedział, że mu to nie pasuje. A oni, że skoro mu nie pasuje, to sobie nie pograsz.
Proste. Przerabiane w Turcji tysiące razy. Bo nie wierzę, że gość, który grał calutki sezon, w następnym NAGLE przestał grać w ogóle. Że niby w wieku 25-26 lat stał się o wiele słabszym piłkarzem?
|