Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19312
Stary 22.01.2010, 11:40
Poljak absolutnie na tak. W sezonie 2008/2009 regularnie wystepowal w Turcji(jak ktos wyzej zdazyl juz napisac), tzn. 29 spotkania w lidze + 3 w pucharze Turcji. Jest jedno ale...tureckie strony podaja, ze ma wazny kontrakt do roku 2011...moze rozwiazal teraz za porozumieniem stron? Bo jak wiadomo, nie bedzie nas stac na wykup.

http://tr.wikipedia.org/wiki/Stjepan_Poljak - ktos potrafi to przetlumaczyc? Jest tam zdanie nt sezonu 2009/2010.
Ostatnio edytowane przez For_FuN_ : 22.01.2010 o godz. 11:56.
Odpowiedz cytując