Ten Chorwat może być ciekawym rozwiązaniem, w swojej lidze częściej grał na środku pomocy ale już w Turcji na lewej stronie . Wcale to nie musi być rywal dla Issa Ba, jeśli obaj się dobrze będą spisywać to spokojnie obaj mogą zostać zakontraktowanie, skrzydłowych potrzebujemy jak zawsze i to nie jednego a nasz środek ostatnio nie zachwycał. Może ten zawodnik skoczy na lewe skrzydło, Kirm na prawe a Łobo do widzenia
