Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19304
Stary 22.01.2010, 10:58
mario69 napisał(a):Wyświetl post
Nowy napastnik na testach.

Chorwacki pomocnik Stjepan Poljak trenował w czwartek w Antalyi z drużyną Wisły Kraków - informuje "Gazeta Wyborcza".
26-letni piłkarz ostatnio występował w tureckim Eskişehirsporze. Krakowianie mogą go pozyskać za darmo.

http://www.90minut.pl/news/113/news1...h-w-Wisle.html
Chyba pomocnik.
W poprzednim sezonie zagral 29 meczow bez gola.
W tym 1 niecaly mecz, doslownie 20 minut, czyli ze statystyk widac, ze sie nada no i w naszym zasiegu finansowym (wolny transfer).
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując