Wyświetl pojedynczy post
Magic19
Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19301
Stary 22.01.2010, 10:19
qkrzysiekq napisał(a):Wyświetl post
Polska liga jest niewiarygodnie słaba, ale i tak prezesi klubów krzyczą sobie za takie "gwiazdy" jak np. Jodłowiec, Nowak czy Sadlok jakieś niewiarygodne kwoty... Dokładnie jeżeli możemy mieć za 800 tyś zł tego Serba, to opłacało by się go wziąść ze względu, że prezentuje się przyzwoicie. Kasa jest, za transfer Ćwielonga, a napewno będzie lepszy od Nowaka.
Wszystko super ale czy ta kasa za Ćwielonga będzie przeznaczona na transfery to śmiem wątpić... Też jestem za tym transferem i mam nadzieję że kasa się znajdzie jakoś ale jeszcze przecież musimy mieć kase na kontrakty np. tego senegalczyka albo jakiegoś bramkarza... Zobaczymy co pokaże ten serb w następnych sparingach....
Odpowiedz cytując