Wyświetl pojedynczy post
qkrzysiekq
Junior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19300
Stary 22.01.2010, 10:07
Polska liga jest niewiarygodnie słaba, ale i tak prezesi klubów krzyczą sobie za takie "gwiazdy" jak np. Jodłowiec, Nowak czy Sadlok jakieś niewiarygodne kwoty... Dokładnie jeżeli możemy mieć za 800 tyś zł tego Serba, to opłacało by się go wziąść ze względu, że prezentuje się przyzwoicie. Kasa jest, za transfer Ćwielonga, a napewno będzie lepszy od Nowaka.
Odpowiedz cytując