Wyświetl pojedynczy post
Kroq
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: OLKUSZ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#102
Stary 22.01.2010, 09:23
Najlepszymi dziś wynikami byłyby chyba :
Polska - wygrywa , Niemcy - nie przegrywają , Hiszpania - wygrywa , Węgry nie przegrywają
( nie biorę pod uwagę remisów bo to mało możliwe )

Układ tabeli wyglądał by tak :
Polska 4
Hiszpania 4
Niemcy 1
Francja 1
Słowenia 1
Węgry 1
Odpowiedz cytując