Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19298
Stary 22.01.2010, 09:00
Magic19 napisał(a):Wyświetl post
http://www.futbol.pl/artykul/74387.html
800 tys. zł. to trochę dużo... ciekawe czy znajdzie się kasa na niego...
W Polsce za zawodnika tego pokroju lub słabszego żąda się po 2 miliony ... których i tak nikt nie zapłaci .

Zobaczymy co pokaże w następnym sparingu , narazie sprawia pozytywne wrażenie .


A 600 tys Euro za Nowaka któremu się niedługo kończy kontrakt niech sobie wsadzą w.. skończy się nto dla nich podobnie jak z Gargułą .
Odpowiedz cytując