Magic19 napisał(a):

W Polsce za zawodnika tego pokroju lub słabszego żąda się po 2 miliony ... których i tak nikt nie zapłaci .
Zobaczymy co pokaże w następnym sparingu , narazie sprawia pozytywne wrażenie .
A 600 tys Euro za Nowaka któremu się niedługo kończy kontrakt niech sobie wsadzą w.. skończy się nto dla nich podobnie jak z Gargułą .