Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Magic19
Member
Od: 05.2007
Offline
#
19297
22.01.2010, 08:41
http://www.futbol.pl/artykul/74387.html
800 tys. zł. to trochę dużo... ciekawe czy znajdzie się kasa na niego...
Magic19
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Magic19
Znajdź inne posty napisane przez Magic19