Wyświetl pojedynczy post
pan Dudi
Senior Member
 
Od: 01.2006
Skąd: z domu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5720
Stary 21.01.2010, 21:34
Hehe, właśnie unikam grania w nhl pewniaków jak mogę, a nawet więcej- z reguły gram przeciw jak mam jakiś ekstra grosz na koncie i z reguły dobrze na tym wychodzę. Generalnie kursy w nhl niższe niż 2.00 staram się omijać/ grać przeciw nim. Na tej zasadzie całkiem niedawno trafiłem Anaheim, nie wiem nawet czy nie przeciw SJS właśnie po kursie ponad 4


A może to nie było Anaheim? Hehe, w każdym razie nie gram "pewniaków" w nhl
Prawą ręką ci pogrożę, zdrajco, a nie lewą

http://inicjatywa14.net/
Odpowiedz cytując