Hehe, właśnie unikam grania w nhl pewniaków jak mogę, a nawet więcej- z reguły gram przeciw jak mam jakiś ekstra grosz na koncie i z reguły dobrze na tym wychodzę. Generalnie kursy w nhl niższe niż 2.00 staram się omijać/ grać przeciw nim. Na tej zasadzie całkiem niedawno trafiłem Anaheim, nie wiem nawet czy nie przeciw SJS właśnie po kursie ponad 4
A może to nie było Anaheim?

Hehe, w każdym razie nie gram "pewniaków" w nhl
