z tymi ich cenami za bilety na mecze to ich władze doszły do bareizmu najczystszej próby:
popracujcie za friko u nas to będziecie mogli też za friko wejść na mecz, bo przecież ceny za bilety tak sakremencko wysoko wyholowaliśmy. że sami się tego czasami wstydzimy
