Wyświetl pojedynczy post
harthausen
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Kraków, miło się Gdynię wspomina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4343
Stary 21.01.2010, 20:55
z tymi ich cenami za bilety na mecze to ich władze doszły do bareizmu najczystszej próby:
popracujcie za friko u nas to będziecie mogli też za friko wejść na mecz, bo przecież ceny za bilety tak sakremencko wysoko wyholowaliśmy. że sami się tego czasami wstydzimy
Ostatnio edytowane przez harthausen : 21.01.2010 o godz. 20:58.


Odpowiedz cytując