Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 21.01.2010, 20:31
marcinugorek napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem czy ktoś oglądał mecz Austria-Islandia ale to byłą końcówka jakiej dawno nie widziałem Austyjakom należał się chociaż remis i dobrze ze maja jeszcze w tym turnieju szanse Czekam na ruskich co pokaża b licze na ich wygraną
frajer jestem ale przelaczylem sie na koncowke Ukraina-CHorwacja bo myslalem, ze mecz rozstrzygniety, a teraz przeczytalem na Onecie - maskara
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując