Wyświetl pojedynczy post
Szarny
Senior Member
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19292
Stary 21.01.2010, 20:07
saklak1906 napisał(a):Wyświetl post
Tak bo Jop zarabia 300 tys euro rocznie zeby szukac sposobu zeby go na sile z klubu wypchac. Nie jest najlepszy w lidze ale rade daje i z lawki w razie czego ma kto wejsc.
podkreślone zdanie jest ironią.

kolega AYALA tego nie załapał i napisał:

Cytat:
to teraz niech Skorża ze swojej kieszeni płaci Jopowi pensje te 300 tyś Euro rocznie jakie zarabia.Za taką pensje możnaby poszukac kogoś jak Cleber czy Marcelo
następnie Cichy, WislakP, cfa i mic nieuważnie czytając temat dali się nabrać na 300 tys. euro.

Zagadkę wysokiego kontraktu Mariusza Jopa uważam za rozwiązaną. Czytajmy ze zrozumieniem panowie
Ostatnio edytowane przez Szarny : 21.01.2010 o godz. 20:12.
Odpowiedz cytując