saklak1906 napisał(a):

|
Tak bo Jop zarabia 300 tys euro rocznie zeby szukac sposobu zeby go na sile z klubu wypchac. Nie jest najlepszy w lidze ale rade daje i z lawki w razie czego ma kto wejsc.
|
podkreślone zdanie jest ironią.
kolega AYALA tego nie załapał i napisał:
Cytat:
|
to teraz niech Skorża ze swojej kieszeni płaci Jopowi pensje te 300 tyś Euro rocznie jakie zarabia.Za taką pensje możnaby poszukac kogoś jak Cleber czy Marcelo
|
następnie Cichy, WislakP, cfa i mic nieuważnie czytając temat dali się nabrać na 300 tys. euro.
Zagadkę wysokiego kontraktu Mariusza Jopa uważam za rozwiązaną. Czytajmy ze zrozumieniem panowie
