Wyświetl pojedynczy post
tedi100
Senior Member
 
 
Od: 10.2008
Skąd: Wieliczka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5717
Stary 21.01.2010, 19:45
Widzę że panowie gustują w NHL ... ja gram zazwyczaj w Tenisie i w Piłce nożnej niekiedy jakiś meczyk hokeja i Kosza... teraz to tylko być w niebie Australian Open
Odpowiedz cytując