AYALA napisał(a):

|
to teraz niech Skorża ze swojej kieszeni płaci Jopowi pensje te 300 tyś Euro rocznie jakie zarabia.Za taką pensje możnaby poszukac kogoś jak Cleber czy Marcelo
|
Jeśli wierzysz P.S-owi faktomi i całej tej rodzince to jeszcze wiele razy przeżyjesz rozczarowanie...