Krissu napisał(a):

Tych mistrzostw w ogóle nie powinno się w TV pokazywać.
Na parkiecie widnieje reklama parszywej firmy trudniącej się hazardem.
Dlaczego płemieł z tym nic nie zrobi?!
|
Płemieł to może się do nich co najwyżej po instrukcje zwracać, nie na odwrót.