Temat
:
X Mistrzostwa Europy w Piłce Ręcznej Mężczyzn w Austrii
Wyświetl pojedynczy post
marcinugorek
Senior Member
Od: 03.2007
Skąd: sektor D3
Offline
#
92
21.01.2010, 19:32
Nie wiem czy ktoś oglądał mecz Austria-Islandia ale to byłą końcówka jakiej dawno nie widziałem Austyjakom należał się chociaż remis i dobrze ze maja jeszcze w tym turnieju szanse Czekam na ruskich co pokaża b licze na ich wygraną
marcinugorek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do marcinugorek
Znajdź inne posty napisane przez marcinugorek