Peroslaw88 napisał(a):

|
ale podobno na zgrupowaniu w Turcji miało się pojawić 3 napastników, lewy obrońca i ktoś jeszcze. Tak przynajmniej mówił Maciej Skorża przed wylotem do Turcji. Mijają kolejne dni i nic. Troszkę się przyzwyczaiłem już, że Skorża jest złotousty (pięknie mówi). Nie lepiej powiedzieć wprost: klub nie ma pieniędzy, nie będzie transferów?
|
Jesli ktos przyjdzie to napewno za darmo ; /