Wyświetl pojedynczy post
Peroslaw88
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: Malbork

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19269
Stary 21.01.2010, 16:05
Krzyma napisał(a):Wyświetl post
Tak z innej beczki, kojarzycie Bożoka

http://sport.interia.pl/raport/trans...o-arki,1428019
mieliśmy do wyboru Kirma i Bożoka. Skorża wybrał droższego i jednak chyba lepszego Kirma. Moim zdaniem Bożok okaże się w Arce zwykłym przeciętniakiem
Wisła jest najważniejsza!
Odpowiedz cytując