Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Krzyma
Member
Od: 11.2007
Skąd: Kraków
Offline
#
19268
21.01.2010, 16:00
Tak z innej beczki, kojarzycie Bożoka
http://sport.interia.pl/raport/trans...o-arki,1428019
JESTEŚMY
DUMĄ
TEGO
MIASTA
!!
A
W
NASZYCH
SERCACH
BIAŁA
GWIAZDA
!!
Krzyma
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Krzyma
Znajdź inne posty napisane przez Krzyma