Wyświetl pojedynczy post
WioReXXX
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19266
Stary 21.01.2010, 14:56
Ja szczerze mówiąc nawet nie wierzę, że Mistrzostwa w tym roku nie zdobędziemy. Zaledwie 13 kolejek, 8 i 5 punktów nad najgroźniejszymi rywalami. Do tego tę rundę, nawet bez wzmocnień, będziemy grali w mocniejszym składzie, przecież w tamtym roku połowę meczów graliśmy bez Głowy, Sobola, Boguskiego, 3 mecze bez głównego snajpera Brożka (a mimo tego mieliśmy 3 zwycięstwa), Singlara, Garguły (dla mnie niech on nawet nei gra tej wiosny, ale niech będzie 100% sprawny na zgrupowanie przed następnym sezonem). A to są gracze, którzy prawie z miejsca mają miejsce w 1 składzie ( no może oprócz Singlara).

Poza tym spokojniej, naprawdę. Ja jestem pewny, że jeszcze zakontraktujemy 2, 3 graczy. Oczywiście szkoda, że nie mamy ich już teraz. No ale mieć wszystkiego nie można.
Odpowiedz cytując