Wyświetl pojedynczy post
kristos
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: A JAK MYŚLICIE?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6851
Stary 21.01.2010, 14:01
dj_ibutti napisał(a):Wyświetl post
A mi tam się stadion W ŚRODKU podoba. Ba! Wręcz w środku wyglada zaje i będzie miał zaje akustykę.
Z zewnątrz wygląda jak parking wielopoziomowy, no ale Cracovii wygląda jak supermarket. Więc wole parking, przynajmniej "jakieś" wrażenie robi.

Nie narzekać płaczki, na wygląd, tylko robić wszytko co możliwe żeby jak najszybciej tą budowę skończyli. Naciski na blogu pana Prezydenta, bardzo wskazane
Tylko że na tym forum pisze bardzo dużo wulkanizatorów i najbardziej podobają się im oponki ...
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......
Odpowiedz cytując