|
Nie chce osadzać nikogo co do Leszczaka, ale tutaj widać sprawę wychowania w domu, w klubie. Nie wieże, że nikt nie wiedział o tym, że syn/zawodnik(nie potrzebne skreślić) bywa często w knajpach i pije alkohol. Powinni mu przemówić do rozsądku, że jeśli będzie dalej pił i zachowywał się tak jak się zachowuje to koniec z piłką z karierą ... takie mam rozumowanie
|