Zola napisał(a):

|
Orientuje się Ktoś czy w CH Bonarka jest jakiś punkt, w ktorym wydrukują mi na kolorowo na A4 zdjecia/obrazki?
|
Tak, kolo 'Auchana' sa takie specjalne (czerwone bodajże) maszyny do drukowania zdjęc ;] musisz tylko zgrac te zdjecia lub obrazki na np.pendrive, włożyc i jest. ;]
E:
mialem zdjęcie na pulpicie. ktore zapisalem 'bez nazwy'. potem zapisalem kolejne zdjecie, ale zapomnialem zmienic nazwy i rowniez bylo 'bez nazwy', pokazalo sie okienko, ze istnieje juz taki sam plik i czy chce zostawic tak jak jest, czy zmienic nazwe. za z pośpiechu dalem zeby zostawic. no i tamto zdjęcie początkowe tak jakby sie usunęło, a na jego miejscu znalazlo sie to drugie zdjecie.. da sie jakos odzyskać to pierwsze foto?
