Wyświetl pojedynczy post
Kowalski
Senior Member
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4509
Stary 21.01.2010, 11:52
Częściowo masz rację, ale z drugiej strony była na tym forum kiedyś dyskusja, w której część dyskutantów uważała, że nawet taki młodzik może robić co mu się podoba byleby dobrze grał. Efekty takiego podejścia mamy dziś. Jak się smarka (poniżej 18tki) spotyka w Cieniu czy innym niewłaściwym miejscu to może wypadałoby dać mu do zrozumienia, że to nie dla niego miejsce. Taka postawa młodego piłkarza powinna się spotkać z wyraźną dezaprobata kibiców.
Odpowiedz cytując