|
1q2 masz rację co do Cebanu ale trzeba wziąć pod uwagę że Caebanu jak i Kurto MAŁO grali w 1 składzie
więc dj_ibutti nie dziw się że po Pawełku się jedzie skoro bramkarze którzy są znacznie młodsi od niego i którzy grają sporadycznie w 1 składzie prezentują b. podobny poziom do niego.
Śmiem twierdzić że Kurto jak będzie dostawał więcej szans i wpadnie w rytm meczowy może być lepszy od Pawełka
|