Wyświetl pojedynczy post
pan Dudi
Senior Member
 
Od: 01.2006
Skąd: z domu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4508
Stary 21.01.2010, 11:27
eMTe napisał(a):Wyświetl post
Link nie działa. Za nieco ponad godzinę o Leszczaku będziemy już pisać w innym temacie - "Byli piłkarze Wisły". Szkoda, że odchodzi, gdyż sam Skorża uważał, że ma talent. No, ale z drugiej strony czegoś innego oczekuje się od piłkarza, który ma być przyszłością klubu. Niestety jakieś przywiązanie do barw klubowych, czy wdzięczność wobec klubu, który daje szansę na rozwój, staje się coraz częściej rzadkością... Nie wiem co było prawdziwą przyczyną rozstania się Sebastiana z naszym klubem. Ciekawi mnie, czy jeżeli jego talent rozwinie się w Polonii to, czy będzie chciał wrócić do Wisły.. Powodzenia Sebastian!
Taki historie z reguły kończą się znacznie gorzej i tak np. historia Brozia, który miał zdobywać szczyty w swoim ukochanym Widzewie teraz gra w Sandecji. To nie jest Anglia, gdzie każdy klub dysponuje fachowcami od trenowania młodzieży. U nas przynajmniej zajmują się tym bardzo dobrzy byli piłkarze. Kto będzie trenował Leszczaka w Bytomiu? Szatałow jeśli dobrze pamiętam. Od kogo ma się uczyć fachu? Zielińskiego?

Może i dostanie tam te parę tysi więcej, ale na dłuższą metę to mu się nie opłaci. Chłopak zamiast próbować zostać gwiazdą tej buraczanej ligi i pójść dalej, zostanie po prostu kolejnym burakiem.. w najlepszym wypadku, bo znając jego charakter szybko trafi do niższej klasy rozgrywkowej i będzie po nim.

Niewątpliwie jednak winę za jego rozpieszczenie, brak jakiejkolwiek kontroli nad tym, co gówniarz wyczynia ponoszą między innymi jego trenerzy.
Prawą ręką ci pogrożę, zdrajco, a nie lewą

http://inicjatywa14.net/
Odpowiedz cytując