el Nuero napisał(a):

|
Czy to pewna wiadomość? Bo jeśli tak, to ja już nic nie rozumiem z "polityki transferowej" naszego klubu. W Ruchu, jak trąbią naokoło, brak pieniędzy nawet na pensje, a u nas "niby" trochę grosza jest po sprzedaży Ćwielonga, wykupieniu kontraktu przez Cebanu i zejściu z listy płac Cantoro. Problem w tym, że nawet niewielkie pieniądze trzeba UMIEĆ wydać. Owszem, "przebijanie się" z Rumunami w sprawie Costly'ego nie miało sensu. Jednak "powolność decyzyjna" w naszym klubie jest zastanawiająca (wielu zawodników z tego powodu mogło "uciec"). Np. czy wie ktoś, jaka jest ostatecznie sytuacja z pozyskaniem bramkarza? Przyjdzie Nurković/ Kowalewski / jakiś inny w niezłej formie, czy też Wisła jest "skazana" na Juszczyka?
|
Z tego co pamiętam, to z Bozoka (Bożoka?) zrezygnowano na rzecz droższego Kirma, więc argument nie najlepszy.