Wyświetl pojedynczy post
eMTe
Senior Member
 
Od: 02.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4506
Stary 20.01.2010, 22:50
Link nie działa. Za nieco ponad godzinę o Leszczaku będziemy już pisać w innym temacie - "Byli piłkarze Wisły". Szkoda, że odchodzi, gdyż sam Skorża uważał, że ma talent. No, ale z drugiej strony czegoś innego oczekuje się od piłkarza, który ma być przyszłością klubu. Niestety jakieś przywiązanie do barw klubowych, czy wdzięczność wobec klubu, który daje szansę na rozwój, staje się coraz częściej rzadkością... Nie wiem co było prawdziwą przyczyną rozstania się Sebastiana z naszym klubem. Ciekawi mnie, czy jeżeli jego talent rozwinie się w Polonii to, czy będzie chciał wrócić do Wisły.. Powodzenia Sebastian!
Odpowiedz cytując