Wyświetl pojedynczy post
qchar90
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84
Stary 20.01.2010, 22:20
Kolejny świetny mecz Sławka Szmala. Co on wyprawia w tej bramce ;D to ludzkie pojęcie przechodzi.
Lubię tą drużynę. Bo oni mają jaja. Zawsze grają do końca.
Bardzo fajnie dziś zagrał Rosinski, nie boi sie podejmować ryzyka. Jaszka przewidywalny.
Mam nadzieje że w drugiej rundzie rozkreci się Józek z Marcin Lijewskim.
Jest dobrze. Ale jeszcze są rzeczy do popraw. Do przodu panowie!

Odpowiedz cytując