Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83
Stary 20.01.2010, 22:06
Bez rewelacji ale pewna wygrana. W pierwszych meczach nie trzeba grac rewelacyjnie - rozkrecimy sie.
Trzeba poprawic skutecznosci i gre w przewadze w obronie - dzisiaj zamiast odjechac Szewdom gdy lapali kary to doszlo do remisu po 22, ale wtedy jak klasowy druzyna wrzuclismy drugi bieg i do widzenia.

Szmal jest genialny i ciagle zaskakuje choc wydaje sie, ze juz lepiej bronic nie mozna. To co dzisiaj wyprawial w sytuacjach sam na sam. Rewelacyjnie ROsinski - duzo lepiej od Jazski i M.Jurecki wazne i trudne gole w koncowce.

w pitake mecz o 1 miejsce
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując