|
Gram w Quake Live. Po kolejnym przejściu na inna mapę zawsze wyskakuje mi ten błąd krytyczny z niebieską planszą ;/ O co chodzi ? gram na laptopie. Laptop ma takie parametry - Intel Pentium Dual T2330, 1,60 Ghz i ramu jest 1gb. Kartę graficzną mam jakąś najzwyklejszą. Czy może to być spowodowane że lap po prostu niewyrabia ? (Pierwsze 3 lub 4 mapy po 50 fragów spokojnie łyka dopiero po jakims czasie zwiecha i niebieski ekran)
|