Temat
:
KOSZYKARKI - Wisła Can-Pack Kraków w sezonie 2009/2010 - informacje, komentarze etc.
Wyświetl pojedynczy post
Jurand
Socios Wisła Kraków
Od: 01.2003
Offline
#
226
20.01.2010, 21:51
Tak, pierwszy mecz u siebie, drugi Pecs, ew. trzeci znowu u siebie
http://www.fibaeurope.com/cid_KNce8j...ndID_7049.html
"The better placed teams in the groups during the Qualifying Round will always play the 1st and eventual 3rd game at home"
Jurand
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Jurand
Znajdź inne posty napisane przez Jurand