Wyświetl pojedynczy post
madenn
Senior Member
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#224
Stary 20.01.2010, 21:44
a wiec tak : jedziemy na Węgry a konkretnie do Pecsu
pierwszy mecz na wyjeździe 02.02.2010 o godz 20:30

kolejny mecz w Krakowie 05.02. 20:30

i ew. 10.02. 20:30
Odpowiedz cytując