Wyświetl pojedynczy post
FajQ
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13848
Stary 20.01.2010, 21:36
Zepsuły mi się ikony na pulpicie mianowicie większość ikon pozamieniała się w takie same ikony.Podobnie z ikonami w starcie.Wie ktoś jak to naprawić? Strasznie mnie to denerwuje....
Odpowiedz cytując