Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19234
Stary 20.01.2010, 21:21
WiślakMyślenice napisał(a):Wyświetl post
Adrian Porumboiu zapłacił 500 tysięcy euro za 27 letniego napastnika z polskiego klubu GKS Bełchatów.

Na początku 2009 r., Costly został wypożyczony angielskiego klubu Birmingham występującego w League Two, ale nie zrobiwszy tam kariery powrócił do Polski.

Pierwszym klubem Honduranina była Celaya (2000-2001), później kolejno: Morelia (2001-2003), Platense (2004-2007) i GKS Bełchatów (2007-2010).
"Sprowadziliśmy napastnika, który z pewnością rozwinie się na Mundialu", powiedział Adrian Porumboiu o Costly'm, który zdobył 14 bramek w 38 meczach w reprezentacji Hondurasu.



No nie tylko ^^ Polecam się na przyszłość ^^

bardzo ladnie - gratulacje
jeszcze na poczatku tekstu jest napisane, że FC Vaslui a perfectat cel de-al treilea transfer din aceasta iarna. Echipa lui Adrian Porumboiu l-a transferat pe atacantul honduria Carlo Costly, dorit in trecut si de Steaua.
Co oznacza:
FC Vaslui dokonał trzeciego transferu tej zimy. Drużyna Adriana Porumboiu dokonała transferu honduranskiego napastnika Carlo Costlyego, kórego wcześniej chciała Steaua.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując