Wyświetl pojedynczy post
el Nuero
Senior Member
 
 
Od: 02.2009
Skąd: Białystok - Rzym

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4323
Stary 20.01.2010, 20:25. Dziwne
saklak1906 napisał(a):Wyświetl post
pewnie Legia sobie sporo krzyknela za ten transfer.
A czy przypadkiem Musze latem nie kończy się kontrakt z Legią, skoro nowego nie podpisał? W takiej sytuacji (L) nie zarobi ani grosza. No i na puchary zostanie bez klasowego goalkipera.
Odpowiedz cytując