saklak1906 napisał(a):

|
pewnie Legia sobie sporo krzyknela za ten transfer.
|
A czy przypadkiem Musze latem nie kończy się kontrakt z Legią, skoro nowego nie podpisał? W takiej sytuacji (L) nie zarobi ani grosza. No i na puchary zostanie bez klasowego goalkipera.