Wyświetl pojedynczy post
janko04
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: zza 7 gór :D

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65
Stary 20.01.2010, 20:21
no to panowie zaczynamy powoli mecz ze Szwedami mam nadzieje, że nie będzie drugiego Potopu Szwedzkiego i damy rade Życzę wam tego i mi abyśmy wygrali i awansowali, a i żeby Niemcory zostali w grupie
Odpowiedz cytując