Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64
Stary 20.01.2010, 19:47
3 zespoły z grupy wychodzą czy 2?

Edit: Remis 34-34.
Frajerstwo ze strony Słoweńców niestety... :/
Ostatnio edytowane przez !!IRIVER!! : 20.01.2010 o godz. 20:03.
Odpowiedz cytując