|
I tu się zgadzamy. Chodziło mi raczej o to, że Brożek, a zawodnicy jakimi jesteśmy/byliśmy zainteresowani w tej chwili (Serb czy chociażby Costly) to zupełnie inne typy napastników.
Zastępce dla Brożka znajdziemy prawdopodobnie wtedy gdy już go sprzedamy (jeśli w ogóle).
|