Wyświetl pojedynczy post
wienek
Ángel Caído
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Małopolska zachodnia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53
Stary 20.01.2010, 18:32
Na tym czymś...http://www.tv4play.se/nyheter/nyhets...551&currPage=0

właśnie leci na żywo mecz Niemcy-Słowenia

co do wczorajszego meczu, zwycięstwo nad naszym odwiecznym rywalem i "wrogiem" bezcenne
ale coś mi się zdaje, że dzisiejszy mecz będzie o wiele trudniejszy, oczywiście dopóki piłka w grze, ta ręczna także
Ostatnio edytowane przez wienek : 20.01.2010 o godz. 18:35.
WISŁA KRAKÓW

[J] BRACI SIĘ NIE TRACI !!!!
Odpowiedz cytując