Na tym czymś...
http://www.tv4play.se/nyheter/nyhets...551&currPage=0
właśnie leci na żywo mecz Niemcy-Słowenia
co do wczorajszego meczu, zwycięstwo nad naszym odwiecznym rywalem i "wrogiem" bezcenne

ale coś mi się zdaje, że dzisiejszy mecz będzie o wiele trudniejszy, oczywiście dopóki piłka w grze, ta ręczna także
