Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
zolwik
Senior Member
Od: 05.2004
Offline
#
13842
20.01.2010, 16:04
Witam
Mam pytanie, mianowicie mam procek 2.2 badz 2.4 a wykrywa mi tylko 600 mhz.
O co kaman ? dodam ze przed ta sytuacja odkurzałem kompa
Ostatnio edytowane przez zolwik : 20.01.2010 o godz. 16:07.
zolwik
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do zolwik
Znajdź inne posty napisane przez zolwik