element napisał(a):

Bo dla Smudy jest pewniakiem do gry w ataku.
Nie wchodzę w dywagacje czy słusznie czy nie - to kadra Smudy i to on wybiera.
Niemniej jednak biorąc ten fakt pod uwagę trener czyni słusznie, ze daje mu grać jak najdłużej... Na inncyh pozycjach takiego komfortu już nie ma, to rotuje i szuka.