Cytat:
|
mam pytanie odnośnie Grodzkiego Urzędu pracy , znalazłem tam ciekawe oferty pracy i co teraz jakbym się chciał zgłosić do pracodawców ?
|
maTyS. napisał(a):

Nie żebym Cię zniechęcał, ale....:
http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,357...robotnych.html